درباره ما

بنیاد دانش بنیان آفبا در سال ۱‍۳۸۹ با هدف ایجاد تحولی بنیادین در عرصه آموزش کشور و ارتقای سطح علمی آموزشی دانش آموزان و داوطلبان  کشور، به ویژه در مناطق محروم کشور ، توسط برخی ازبرجسته ترین نخبگان عرصه ی آموزش از جمله اساتید بنام دانشگاهی ، رتبه های برتر کنکورهای سراسری و اساتید و مشاوران صاحب نام آموزش و پرورش و صداوسیما در مرکز رشد فناوری دانشگاه شهید بهشتی تاسیس شد .

از دغدغه های اصلی بنیاد آفبا تربیت متخصصان متعهد درجامعه است . افرادی که فقط به عنوان حافظان بی درک و فهم کتابهای درسی شناخته نشوند و در عمل نیز در اجتماع خود گره گشا بوده و بتوانند نقش به سزایی در ساخت بستر های فرهنگی و علمی کشور خود ، داشته باشند . از این رو بنیاد آفبا در تلاش است ، در کنار سطح بالای آموزشهای علمی خود ، به دیگر ابعاد وجودی دانش آموزان توجه کرده و پاسخ گوی کلیه نیاز های این عزیزان باشد به ویژه نیازهای فرهنگی ماننده هنر ، ادبیات و … که نیل به این هدف ، با آماده سازی بستر ها مناسب در مدارس اختصاصی آفبا و همچنین مدارس همگام با الگوی آموزشی آفبا محقق شده است . از جمله فعالیت های بنیاد دانش بنیان آفبا ، می توان به صورت اجمالی به موارد زیر اشاره کرد :

راه اندازی اولین آزمون استعداد سنجی ، نواقص یادگیری و فعالیت های مغزی در ایران به ویژه در مناطق محروم و ارائه کارنامه به والدین و معرفی مشاوران و روانشناسان برجسته در جهت بهبود سطح یادگیری و رفتاری دانش آموزان برگزاری بزرگترین مجموعه همایش های خانواده و دانش آموز با حضور برجسته ترین مشاوران آموزشی و روانشناسی کشور تحت عنوان ” پدر ، مادر ، ما متهمیم “

برگزاری بزرگترین تور همایشی کشور ، شامل ۶۰ همایش در یک سال تحصیلی ، با همکاری برجسته ترین اساتید آموزشی و مشاوران برجسته صداوسیما

ساخت و تولید عظیم ترین پروژه ی آموزشی سینمایی کشور . مجموعه ای با بالاترین کیفیت آموزشی و نیز بالاترین کیفیت سینمایی ، تحت عنوان ” فیلمهای آموزشی آفبا ” با همکاری زبده ترین سینماگران کشور.

راه اندازی اولین و تنها پرتال آموزشی ایران ، که در نوع خود در محدوده بین المللی نیز بی نظیر است .

برنامه ریزی جهت نشر متفاوت ترین کتاب های کمک آموزشی کشور در مقاطع مختلف تحصیلی توسط برجسته ترین اساتید آموزشی کشورتدوین الگوی مدارس همگام با آفبا ، به عنوان پیشرفته ترین و آینده نگر ترین سند راهبردی برای مدارس ایران ، با تکیه بر سند تحول بنیادین مدارس و همچنین چشم اندازه بیست ساله کشور .

امید است در سایه الطاف خداوند رحمان ، افتخار پاسخ گویی به اعتماد مخاطبان خود را داشته باشیم .

 بنیاد دانش بنیان آفبا جهت گسترش خدمات خدمات آموزشی و فروش فیلم های آموزشی خود در سراسر کشور از میان متقاضیان واجد شرایط دریافت عاملیت فروش فیلم های آموزشی ، تعداد محدودی از اشخاص حقیقی و حقوقی را به عنوان عامل فروش خود انتخاب مینماید .

 متقاضیان میتوانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت رسمی بنیاد به نشانی www.afbakonkoor.ir مراجعه کرده و یا با  شماره دفتر مرکزی ۶۶۹۷۶۳۴۷(۰۲۱) تماس حاصل فرمایید.

پشتیبانی خرید از سایت:۰۲۱۶۶۹۷۷۸۴۷

 کانال تلگرام آلفبا : afbacenter@

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

می خواهید در گفتگو ها شرکت کنید؟
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *